Résztvevő intézmények listája

Az e-kormányzati szolgáltatások, e-ügyintézés képzésen résztvevő intézmények (folyamatosan bővülő) listája:

(A táblázat település szerint van rendezve!)

Bányai Júlia Kereskedelmi és Vendéglátóipari
Szakképző Iskola
Wetzl Attila Baja
wetzlattila@banyai-baja.sulinet.hu
Somogyi TISZK Mathiász János Középiskolája és Szakiskolája Balog Krisztián Balatonboglár
bkrisz@mathiasz.sulinet.hu
Békéscsabai Evangélikus Gimnázium,
Művészeti Szakközépiskola, Kollégium és Alapfokú Művészetoktatási
Intézmény
Andó Györgyné Békéscsaba
andone.a@begart.hu
Gépészeti és Számítástechnikai
Szakközépiskola és Kollégium
Kovács Levente Békéscsaba
ecdl@gszi.sulinet.hu
,
levente@gszi.sulinet.hu
Schola Europa Akadémia Szakközépiskola Horváthné Görög Krisztina Budapest info@esa.hu
Adu Szakképző és Szolgáltató Közhasznú Nonprofit Kft. Pappné Fülöp Brigitta Budapest
kozpont@adu-csepel.hu
Ady Endre Gimnázium Kőszegi László Budapest
titkar@ady-bp.sulinet.hu
Albacomp Zrt. Oktatási és Akkreditációs Központ –
Budapest
Loparits Katalin Budapest
oktatas.bp@albacomp.hu
BME Mobil Innovációs Központ Schulcz Róbert Budapest 06-1-463-3284
Budapest Külkereskedelmi Szakközépiskola
(465)
Rádi Erzsébet Budapest
radierzsebet@yahoo.com
Budapesti Művelődési Központ Kiss Gábor Budapest
informacio@bmknet.hu
Ganz Ábrahám Kéttannyelvű Gyakorló SZKI és
Szakiskola
Riba Ildikó Budapest
riba.ildiko@ganziskola.hu
Esély Kövessi Erzsébet Szakképző Iskola Ötvös Mária Budapest
otvosmarcsi@freemail.hu
II. Rákóczi Ferenc Főiskolai Gyakorló
Közgazdasági Szakközépiskola
Kollár Judit Budapest
kollar@mail.rakoczif.hu
Trefort Ágoston Kéttannyelvű Középiskola Pataki Ferenc Budapest
rendszergazda@kmki.hu
 
Kopint-Datorg Gazdaságfejlesztési SZKI Institóris Ibolya Budapest
iibolya@kdszki.hu
Költségvetési Szerveket Kiszolgáló
Intézmény
Kálmán Zoltán Budapest
kalmanz@kszki.obuda.hu
Human Szakoktatási és Elhelyezkedést Segítő Alapítvány Kolozsi Ágnes Budapest kolozsi.agnes@humanszak.hu
Puskás Tivadar Távközlési Technikum Heller Ferenc Budapest
pttt@puskas.hu
Schola Europa Akadémia Szakközépiskola Horváthné Görög Krisztina Budapest info@esa.hu
Soter-Line Oktatási Központ Kft. Kormos Mónika Budapest
moni@soterline.hu
Szent György Média és Informatikai Szakközépiskola Rád Szilvia Budapest
szervezes@szentgyorgy.eu
,
iskola@szgyf.hu
TOPSEC Informatikai és Oktatási Kft. Németh Andrea Budapest
info@oktatas.topsec.hu
Törökvész Úti Általános Iskola Ökrös László Budapest
info@torokvesz.hu
Vigyázó Sándor Művelődési Ház Török Dániel Budapest
vigyazomh@gmail.com
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Dr. Molnár Mihály Budapest
molna.mihaly@zmne.hu
Xántus János Idegenforgalmi Gyakorló Középiskola és
Szakképzőiskola
Horváth Éva Budapest fkepzes@xantuski.sulinet.hu
Csukás Zoltán Mezõgazdasági
Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
Varga László Csorna
vlaszlo@freemail.hu
Kossuth Zsuzsanna Szakképzõ Iskola és
Kollégium
Valentyikné Szakál Márta Dabas
kzsdabas@kzsdabas.sulinet.hu
Albacomp Zrt. Oktatási Központ – Debrecen Györfiné Szabó Orsolya Debrecen
debrecen@albacomp.hu
Diószegi Sámuel Közép- és Szakképző Iskola Győrffy Istvánné Debrecen
gyorffine.dskszi@freemail.hu
Discimus Üzleti Akadémia Burger Erika Debrecen
erika@mail.discimus.hu
 
Oktáv Ráció Kft. Dihen Csaba Debrecen
csdihen@movinet.hu
Suliszerviz Oktat. és Szakértői Iroda Kft. Nagy Andrea Debrecen suliszerviz@suliszerviz.com
Mátyás Király Gimnázium Göncz Attila Fonyód
iskola@mkg.sulinet.hu
Mihály Dénes Szakképző Iskola Tusorné Fekete Éva Gyömrő
tusoreva@freemail.hu
Albacomp Zrt. Oktatási Központ – Győr Pénzes Anikó Győr
apenzes@albacomp.hu
Szintézis Informatikai Zrt. Eőry-Reuter Petra Győr
oktatas@szintezis.hu
Vocational Academy Kéttannyelvű Közg. SZKI Kassai Zoltán Győr kassai.zoltan@vocational.hu
Tessedik Sámuel Főiskola Eü-i Fakultáns Fekete Károly Gyula
feketek@eukar.gyula.kf.hu
Bocskai István Gimnázium Oláh Tibor  Hajdúböszörmény
olaht@bocskaig-hbosz.sulinet.hu
Közgazdasági Szakközépiskola Biri Imre Hajdúszoboszló
birimi@kozgazd-hszob.sulinet.hu
OK-TAT-60 Kft. Bakosné Vörös Andrea Hatvan
bakosne.andrea@gmail.com
Hunyadi János Általános Iskola, Gimnázium,
Szakközépiskola és Kollégium
Kiss Hajnalka Jánoshalma
kiss@radnoti-jhalma.sulinet.hu
Irinyi János SZKI és Kollégium Karajz Miklós Kazincbarcika
karajz@irinyi-tuv.sulinet.hu
Öveges Képző Kft. Öveges Lászlóné Kecskemét ovegeskepzo@mail.datanet.hu
Asbóth Sándor Térségi Középiskola
Szakiskola és Kollégium
Pintér István Keszthely
pite@asboth.sulinet.hu
Móricz Zsigmond Gimnázium, Közgazd. SZKI
és Kollégium
Monoki Zsolt Kisújszállás
monokizs@t-online.hu
Horlux Oktatási és Szolgáltató Kft. Horilla János Mátészalka
horlux@keletnet.hu
Andrássy Gyula Szakközépiskola Pető József Miskolc
peto@agymk.sulinet.hu
Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola Mahalek János Miskolc
blathy@chello.hu
Fáy András Közgazdasági Szakközépiskola Csányiné Wittlinger Mária Miskolc
fay@fay-misk.sulinet.hu
Jakab Oktatási és Szakképzési Kft. Jakab Viktor Miskolc jakabviktor@jakaboktatas.hu
Miskolci Egyetem Felnőttképzési Regionális
Központ
Bana Katalin Miskolc
bana@uni-miskolc.hu
SZÉV Felnöttoktatási KFT. Vajda Károly Miskolc vk@szev.hu
Toldi Miklós Élelmiszeripari Középiskola,
Szakiskola és Kollégium
Kisné Rózsa Ibolya Nagykőrös kibolya@toldi-nk.sulinet.hu
Bethlen Gábor Szakképző Iskola és
Kollégium
Batai Árpádné Nyírbátor
bedit@nexus.hu
New York Nyelviskola Képzési és Vizsgacentrum Szászné Sebők Viktória Nyíregyháza info@newyork-nyelviskola.hu
Nyíregyházi Regionális Képző Központ Szemcsák Imre Nyíregyháza
szemcsak@nyrmkk.hu
Táncsics Mihály Gimnázium és SZKI,
Orosháza
Csányi László Orosháza
csanyi@tancsics-ohaza.sulinet.hu
Eötvös Loránd Szakközép- és Szakiskola Bajnóczki János Oroszlány
bajnoczki@elmk.hu
Korszak Szakközépiskola Gerics Erzsébet Pápa zsike@korszak.hu
Pápai Gazdasági Szakképző Iskola és Kollégium Berta Ildikó Pápa berta.ildiko@papaiszakkepzo.hu
Hamburger és Társa Oktatási Kft. Hamburger Antal Pécs
hamburger@hatok.hu
Simonyi Károly Szakközépiskola és
Szakiskola
Kapitány Gabriella és Déri Tibor Pécs kszki@simonyi.sulinet.hu
J.L. SEAGULL Szakképző Iskola Balogh Zoltán Jánosné Salgótarján
balogha@seagull.hu
EnterNetKer Kft. Hörcsik Gyula Sátoraljaújhely
gyula.horcsik@enternetker.hu
Fény-Szoft Számítástechnikai Kft. Kiss Zoltán Sopron
kzo@fenyszoft.hu
Gábor Dénes Gimnázium és Műszaki
Szakközépiskola
Schmidt Tibor Szeged
gabord@gdszeged.hu
Krúdy Gyula Ker., Vend. SZKI és Szakiskola Szaszák Csaba Szeged
szaszak@pc1.krudy-szeged.sulinet.hu
505 DIDACTIC Oktató és Oktatásszervező Bt. Schróth Jenő Szekszárd
didactic@tolna.net
Albacomp Zrt. Oktatási és Információs Centrum –
Székesfehérvár
Mohai István Székesfehérvár
imohai@albacomp.hu
Kodolányi János Főiskola Felnőttképzési
Központja
Dancsó Tünde Székesfehérvár
felnottkepzes@uranos.kodolanyi.hu
Árpád Szakképző Iskola és Kollégium Szent István
Szakképző Iskolája
Farkas Mária Székesfehérvár
sztifaki@sztistvan.hu
Székesfehérvári Regionális Képző Központ  Pluhár László Székesfehérvár
titkarsag@szrmkk.hu
Batthyány Kázmér Gimn. és Koll. Baranyi Zsolt Szigetszentmiklós
baranyi@bkgsz.hu
Albacomp Zrt. Oktatási Központ – Szolnok Kormos Györgyné Szolnok
gykormos@albacomp.hu
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Tudományos Ism.
Társ.
Nesuta Szabolcs Szolnok
titszol@externet.hu
Karakter Kft. Németh Roland Szolnok
karakter@karakter.info
Albacomp Zrt. Szombathely Laki Tamásné Szombathely
tlaki@albacomp.hu
Batsányi János Gimnázium Holló Tamás Tapolca
corvus@batsanyi-tapolca.sulinet.hu
Eötvös József Gimnázium és Kollégium Gálik András Tata
eotvos-tata@index.hu
G+N Oktatási Kft. Gimesi Lászlóné Tatabánya
gnkft@t-online.hu
Modern Üzleti Tudományok Főiskolája Magyarics Mónika Tatabánya magyarics.monika@mutf.hu
Bálint Márton Általános- és Középiskola Csigás Zoltán Törökbálint
cszoltan@qualinfo.com
Székács Elemér SZKI, Szakiskola és
Kollégium
Magyar Imre Törökszentmiklós szekacs@szekacs.sulinet.hu
Apor Vilmos Katolikus Főiskola Jelli János Vác
jelli@avkf.hu
Maggam – Oktatási, Szolg. és Ker. Kft. Benedek Anna Várpalota
benna@maggam.hu
Asbóth Sándor TKSzK, Béri Balogh Ádám
Tagintézmény
Kovács Zoltán Zalaszentgrót
k_zoltan@fibermail.hu
Szám-Pont Kft. Hujber Sándor Zalaegerszeg
szampont@szam.hu